У Черкасах військових навчають контраварійного водіння

На Черкащині стартував новий проєкт – контраварійне водіння для Сил безпеки й оборони. Реалізує його Черкаська ОВА спільно з Центром безпечного водіння Pilot, Автомобільною Федерацією України.

Про це пише "Шполяночка+", з посиланням на телеграм-канал очільника області Ігора Табурця.

Мета проєкту — навчити водіїв керувати автомобілем в екстремальних ситуаціях на фронті. Курси організували для водіїв-військовослужбовців Сил оборони України, пояснив засновник центру "Pilot" Андрій Ярмоленко:

"Наша мета, щоб водії могли виконати роботу якнайшвидше, проте стовідсотково й безаварійно. Це найголовніше. Тобто вони мають вміти маневрувати, зупинятися, об'їжджати перешкоди".

Триватимуть курси допоки буде потреба, розповів керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Для однієї групи проводитимуть по чотири — шість занять.

"Ми з області регулярно спрямовуємо на передню лінію фронту автомобілі для наших оборонців. Там важлива кожна секунда для порятунку життів, вчасної евакуації, для успішного виконання завдань. Цей проект – якраз про відпрацювання потрібних навичок водіїв", - повідомив Ігор Табурець.