У Черкаському краєзнавчому музеї шполянин, який побував на війні, представить свою книгу

До Дня пам'яті захисників України – 29 серпня у Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги шполянина Володимира Гадіона «Друга лінія». Шполянам автор уже презентував свою книгу на початку літа.

Володимир Гадіон пішов на війну, яка за його словами, повністю змінила бачення світу, змусила по-іншому дивитись на звичні речі. Він служив у спецпідрозділі протиповітряної оборони «Первомайськ». Після звільнення з армії вирішив розповісти про те, що пережив там.

 Книга має 224 сторінки, на яких зібрано понад 20 оповідань, які розповідають про ту реальність, у якій довелося жити нашим воїнам. Ця книга — правда з уст очевидця та учасника АТО/ООС про подвиги та будні наших солдат. У ній викладені переосмислені замальовки автора, пережиті, пронизані сумом і болем, десь сповнені глибокого філософського роздуму, десь присмачені гумором. Над книгою автор працював понад 3 роки, основну частину розповіді становлять не бойові чи трагічні кадри, хоча такі були, а опис життя воїнів, їхні щоденні клопоти, переживання та приємні, інколи кумедні історії.  Це автобіографічний роман, прототипами героїв якого стали реальні особи, у яких змінені лише імена, прізвища та прізвиська.