У день захисту дітей відбувся міський парад матусь

        1 червня — традиційно відзначається День захисту дітей.

Зазвичай у Шполі цього дня відбуваються розважальні заходи для наймолодших шполян. Нинішнього року цей день став особливим, бо вперше у місті було організовано парад матусь під назвою «Наші діти – найкращі!» .

     Центральною вулицею разом зі своїми дітьми пройшлися матусі, і навіть татусі, одягнені у футболки із зображеннями своїх дітей. На центральній площі міста  учасники параду провели  танцювальний флешмоб, який  і став головною окрасою цього свята.

      Ідея  проведення параду та флешмобу належить директору міського будинку культури Лесі Осадчук, яку підтримав голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко.

     У флешмобі взяли участь п’ятдесят мам, які впродовж  двох тижнів готувалися до цього свята. До молодих шполянок  долучилися і мами із сіл Терешки та Сигнаївка.

   - Ми разом з мамами-учасницями щодня по дві години вивчали танцювальні рухи, — розповідає керівник танцювального колективу «Еліт» Леся Осадчук. – Можу із упевненістю сказати, що матусі впоралися із завданням на «відмінно». Під час флешмобу у танці мами розкрили свої найкращі почуття до дітей — любов і турботу.

     Після флешмобу в кіноконцертному залі «Космос» відбувся концерт для дітей.

     У дитячому парку   діти розважалися на батуті, надувній гірці, гойдалках, майстри  наносили їм аквагрим.  Тут відбулась і  концертно-розважальна програма  за участі вихованців дитсадків  №1«Ялинка», №2«Калинка», №3«Зірочка» та  №4«Сонечко».

  Міська влада Шполянської об’єднаної громади  та ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» потурбувалися, щоб після заходу  діти  поласували морозивом та солодощами.