У дитячому парку відкрито Резиденцію Святого Миколая

   Казкова Резиденція Святого Миколая знову відчинила двері для шполянських малюків.

  Вперше у Святого Миколая, який творить чудеса, викрали чарівний посох.

  І всі малята, які завітали на казкове дійство, залюбки допомагали ведучим розслідувати злочин, віднайти викрадача посоха і повернути його справжньому власнику.

   12 грудня в очікуванні чудес до дитячого парку зійшлося безліч дітлахів разом зі своїми родинами. І хоча для діток Шполи це казкове дійство вже як радісна традиція, то наймолодшим жителям сіл Кримок та Скотаревого Шполянської громади  така  зимова феєрія з чудесами відкрилась  вперше.

   — Сьогодні після закінчення шкільних уроків, нас зібрали вчителі, і ми вирушили до Шполи на відкриття резиденції Святого Миколая. З нетерпінням чекали, коли ж закінчиться та дорога, яка веде до чарівного парку, де живе Чудотворець, і ми нарешті його побачимо і від душі пограємось та попустуємо, — діляться позитивними емоціями і неперевершеними враженнями учениці 5-го класу Скотарівського НВК, Юлечка, Віолета та Владислава.

   Свято розпочалось зі зйомки надзвичайних новин, які за декілька днів  облетіли майже все місто. Справа в тому, що цьогоріч вперше в історії у Святого Миколая викрали чарівний посох, без якого він просто не зможе відкрити свою резиденцію, здійснити дитячі мрії, принести подарунки і  створити малечі  чарівну зимову казку.

   Репортаж надзвичайних новин вели на місці злочину. Ведучі відкрито заявили, що свято пі загрозою зриву, тому малята повинні згуртуватись і допомогти їм відшукати злодія та повернути чарівний посох Святому Миколаю. Та все ж Миколай вміє творити чудеса, цього дня злодій сам здався і попрямував  до когорти стурбованих малят.

  Проте це був лише початок цікавої, змістовної і, головне, веселої розважальної програми. Потім діти відгадували цифровий код сейфу, в якому був схований чарівний посох, брали участь у конкурсах.

  Звичайно ж, у  цій історії було щасливе завершення — посох повернуто, всі малята отримали солодкі подарунки і, головне, — відкрили резиденцію. Святкове і незабутнє дійство відбулося за підтримки Шполянської міської ради, за участі працівників міського Будинку культури і танцювального колективу «Еліт».

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ