У географічному центрі забилося “Серце України” (ФОТО)

Сьогодні, 23-го серпня, у географічному центрі України поблизу Мар’янівки, що на Шполянщині, відкрили новий арт-об’єкт та урочисто підняли найбільший на Черкащині державний прапор.

В урочистій церемонії взяв участь президент України Володимир Зеленський. Щоправда, через щільні кордони охорони людям, які прибули сюди ще з самого ранку, до місця урочистостей неможливо було наблизитися ближче, ніж за 100 метрів.

Тож виступ Глави держави вони могли бачити лише на великому моніторі. З місця події велась пряма трансляція.

– У 30-ту річницю відновлення нашої Незалежності ми піднімемо його саме тут, у географічному центрі України. Саме тут б’ється "серце" України. Це – арт-об’єкт, навколо якого розташувалися 25 пар крил, що уособлюють 24 області й АР Крим, – зазначив під час підняття прапора України Володимир Зеленський. – Сьогодні разом із нами в небо будуть одночасно підніматися тисячі прапорів в Україні.

Із нашого географічного центру церемонії підняття прапорів у різних областях України представили народні артисти та відомі українці: співачка Руслана Лижичко, військовий кореспондент Андрій Цаплієнко, олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, піаніст Олексій Ботвінов, телеведучий Юрій Горбунов, акторка Олена Кравець, актор Остап Ступка.

\