У Катеринополі лікарня працюватиме у статусі «лікарня поза мережею»

Скрін з відеосюжету ТРК Ільдана

Колишня Катеринопільська районна лікарня належить до медзакладів, яким пощастило вціліти після реформи. «Лікарня поза мережею»: саме з таким статусом діє тепер медзакдад. Це означає, що лікарня має право працювати і укладати договори з Національною службою здоров'я України, але існує завдяки територіальній громаді.

Працювати в таких умовах можливо лише за підтримки спонсорів від НВФ «Урожай» та громадської організації «Патріот рідного краю Україна».

Людмила Борецька, головний лікар Катеринопільської багатопрофільної лікарні зазначає, що медичну допомогу заклад надає переважно сільському населенню трьох громад — Катеринопільської, Мокрокалигірської, Єрківської.

"Людям, які потребують цілодобової медичної допомоги, у нас функціонують всі стаціонарні відділення, крім пологового, спеціалісти є усіх профілів, — каже очільниця лікарні. — Населення може звертатися за медичними послугами як самозверненням, також доставляється транспортом екстренної медичної допомоги і за направленням сімейних лікарів", — розповіла Людмила Борецька.

Джерело: ТРК Ільдана

Коментарі