У Катеринополі не вистачає коштів на зарплати медпрацівників

У Катеринопільській багатопрофільній лікарні на Черкащині в поточному році вже виник дефіцит коштів на оплату праці середнього медичного персоналу. Як повідомляють у Катеринопільській територіальній громаді, він становить 4080,0 тис. грн (340,0 тис. на місяць).

Про це повідомляє видання "Вісті Черкащини", пише "Шполяночка+".

«Хоча у 2022-2023 роках адміністрацією закладу вживалися заходи з об’єднання відділень лікарні, скорочення 35 штатних одиниць, обмеження доплат працюючим, проте коштів на заробітну плату працівникам вторинки не вистачає. Такий стан справ спричиняє відтік медичних кадрів, зокрема медсестер, які змушені шукати роботу із кращою оплатою праці. Вчасно і якісно надавати медичні послуги вторинного рівня мешканцям Катеринопільської та сусідніх громад стає все складніше», – зауважують у керівництві селища.

Фінансування колись районної лікарні – питання непросте. У минулому році його вдалось вирішити лише завдяки трьох субвенцій: з бюджету Катеринопільської територіальної громади на лікарню було виділено 4,7 млн грн, з бюджету Єрківської громади – 605 тис. грн, а з бюджету Мокрокалигірської громади – 787 тис. грн. У цьому році в Катеринополі запланували фінансування вторинки на рівні минулого. Однак з метою збереження медичних кадрів обіцяють виділити додатковий фінансовий ресурс на оплату праці медичного персоналу. Подібних кроків катеринопільські посадовці очікують також від Мокрої Калигірки та Єрок.

Коментарі