У «Холодному Яру» зібрано кошти для реабілітаційного центру

6-8 липня в селі Грушківка, що на Кам’янщині, відбувся фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр».

Упродовж трьох днів на відвідувачів патріотичного фестивалю чекала насичена програма: майстер-класи, гутірки, виступи українських гуртів тощо. Уже традиційно погуторив із фестивальниками й очільник Черкащини. Спільно обговорили питання децентралізації, об’єднання громад, поліпшення інфраструктури, а також патріотичного виховання й новацій в освіті,—повідомляє прес-служба  Черкаської ОДА на своїй сторінці.

– Мені надзвичайно приємно бути саме на цьому фестивалі, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Він не лише атмосферний, тут особливо відчувається дух патріотизму та небайдужості. У центрі будь-якої реформи має бути людина, а без активних людей, лідерів її неможливо сповна втілити. Цього року, як ніколи, багато питань на гутірці стосувалися саме об’єднання територіальних громад. Громади включилися у процес – тепер самі жителі цікавляться, як краще все зробити, як максимально скористатися розвитковими інструментами.

Організаторами фестивалю нескореної Nації «Холодний Яр» є громадські організації «Сокіл», «Національний Альянс» і «Самооборона Майдану в Черкаській області». Фестиваль мав благодійну мету – там збирали кошти для реабілітаційного центру для учасників бойових дій.

Як повідомляє офіційна Фейсбук-сторінка фестивалю, під час його проведення зібрано 61 600 гривень для придбання тренажера для лікування опорно-рухового апарату захисників України, учасників бойових дій.