У конкурсі «Неймовірні села України» Скотареве вибороло 2 місце

У всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України» село Скотареве вибороло друге місце. Цією новиною на своїй ФБ сторінці поділився міський голова Сергій Кравченко.

Експертна рада ІV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» спочатку обрала 5 фіналістів, серед яких було і наше село Скотареве, яке у бізнес-план розвитку внесло облаштування прибережної зони відпочинку навколо ставка в центрі села.        

Під час онлайн-голосування з 20-ти кращих заявок кожен охочий міг віддати свій голос за одне або декілька сіл. У результаті були визначені 11 бізнес-планів розвитку сільських територій, з яких Експертна рада конкурсу відібрала п’ятірку найкращих, які пройшли у III етап конкурсу — фінал. Село Скотареве вибороло 2 місце.

— Всі села — фіналісти неймовірні, але для нас Скотареве найкраще! —зазначив міський голова Сергій Кравченко.— Вітаю скотарівців та жителів нашої громади з гарним результатом — тільки вперед, і ми неодмінно станемо переможцями! Щиро дякуємо всім за голосування та підтримку, вболівання на всіх етапах конкурсу.