У Лебедині відкриють групи для дошкільнят

При двох школах у с. Лебедин до 1 вересня запрацюють додаткові групи, куди батьки зможуть водити діток дошкільного віку. Річ у тім, шо в селі немає дитячого садочка. Старе приміщення зруйноване і відновленню не підлягає, а якої-небудь старої будівлі, яку можна було б реконструювати під ДНЗ, немає. При школах діють групи продовженого дня, однак це не вихід.

Порушили це питання і під час зустрічі місцевої громади з кандидатом в народні депутати України від 196-го округу Іриною Ванниковою.

За словами міського голови Шполянської ОТГ Сергія Кравченка, наразі в двох школах села планують розпочати ремонти частини приміщень, де будуть відкриті додаткові групи. Попередньо обіцяють, що вони працюватимуть до 17-ої години, однак це питання ще хочуть обговорити з батьками.

Поряд із цим, молоді мами порушили питання про відсутність у місцевому ФАПі сімейного лікаря. Кажуть, що доводиться ходити з малечею до лікаря, до якого зазвичай черга.

Ірина Ванникова наголосила, що турбота про підростаюче покоління — один із пріоритетів її передвиборчої програми. Обидва питання вона пообіцяла взяти до уваги і в разі обрання її до Верховної Ради обов'язково подати на розгляд у владні кабінети.

— Сіл із такими проблемами нині багато, і всі ці проблеми потребують вирішення як на місцях, так і законодавчо. Наші діти мають право і на гідну освіту, і на якісну медичну допомогу.