У Лип’янському дитсадочку панує домашній комфорт

Саме за невичерпності ентузіазму колективу Лип’янського дитсадка «Сонечко» тут живе атмосфера домашнього комфорту і дружньої толоки. Двадцять п’ятеро малят відвідують свою другу домівку з радістю і великим задоволенням, адже вихователі їх приймають і турбуються як про рідних дітей. І як кожним господарям оселі, трудовому загону закладу на чолі із завідуючою Тетяною Сердюк хочеться привносити ще більше комфорту в її стіни, удосконалювати побутово-господарську систему та створювати все кращі умови для розвитку кожної дитини.

У попередні роки за підтримки сільської ради тут вдалося модернізувати систему опалення, а минулого літа замінили 29 вікон на склопакети. На ці цілі депутати сільської ради виділили з місцевого бюджету 77 тис. грн., які восени були проплачені через казначейську службу. А після монтажу вікон не можна було лишати старий косметичний ремонт в кімнатах садка — вирішили переклеїти шпалери, пофарбувати двері. Все це робили власними силами та за допомогою батьків, а кошти в сумі 27 тис. грн. знову виділили з сільського бюджету.

Керівництвом місцевого сільськогоспо-дарського підприємства ТОВ «Трайгон Фармінг Харків», яке орендує землі у Лип’янці, на суму 16 тис. грн. придбано нові сучасні меблі. Тож в оновленому приміщенні стало і затишно, і красиво. Колектив дитсадка щиро дякує сільській раді за приділену увагу найменшим мешканцям громади, а також приватним підприємцям Володимиру Плохуті та Володимиру Волошенюку за тісну співпрацю і глибоке розуміння проблем сільської дошкільної освіти під час проведення ремонту приміщення дитсадка.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).