У Лип’янці звучав «Голос нашого краю»

«14 квітня у Лип’янському сільському Будинку культури стартував районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Голос нашого краю», - йдеться у повідомленні художнього керівника Шполянського районного будинку культури Анатолія Міцкевича.

Фестиваль дитячого вокального мистецтва проводиться відділами культури і туризму, освіти, у справах сім’ї, молоді і спорту Шполянської райдержадміністрації та методичним кабінетом районного Будинку культури. Головною метою фестивалю є патріотичне та естетичне виховання молоді, виховання любові до Вітчизни, сприяння розвитку дитячого та юнацького мистецтва, виявлення обдарованих, талановитих дітей та молоді, підсилення впливу професійного мистецтва у естетичному вихованні підростаючого покоління.

Свою виконавчу майстерність на сцені демонстрували дитячі аматорські колективи Водянського, Нечаївського, Антонівського, Веселокутського, Лип’янського сільсьских Будинків культури та Маслівського сільського клубу. Перед початком конкурсної програми у фойє будинку культури було розміщено презентацію робіт майстрів дитячої творчості, які доповнювали атмосферу фестивалю.

— Організатори заходу щиро вдячні сільським головам, які забезпечили явку дитячих колективів, презентацію робіт юних майстрів і були присутні на конкурсній програмі, — зазначив Анатолій Йосипович.

21 квітня огляд продовжиться у Лебединському сільському Будинку культури за участі дитячих аматорських колективів Журавського, Лебединського, Ярославського СБК, Лебединського СК.

28 квітня — у Матусівському СБК за участі дитячих аматорських колективів Сигнаївського, Мар’янівського, Станіславчицького, Надточаївського, Матусівського СБК, Буртівського СК.

5 травня гостей прийматиме Васильківський СБК з числа дитячих аматорських колективів Товмацького, Соболівського, Капустинського, Топилянського, Лозуватського, Васильківського СБК.

Переможці кущових оглядів приймуть участь у заключному гала-концерті, який відбудеться у День захисту дітей, де і отримають свої нагороди.

Ганна ШВЕЦЬ