У Лозуватській школі з’явився музей історії навчального закладу

Напередодні Нового року у Лозуватській школі відкрився музей історії школи. Учні і вчителі були приємно схвильовані, тому що у створення музею вклали не тільки багато сили, а й частину себе, своєї душі, — повідомляється на ФБ-сторінці школи.

Над створенням музею 5 років працювали учні та працівники школи. У результаті пошукової роботи зібрано понад 300 експонатів.

Матеріали експозиції розміщені на стендах і вітринах: «Сторінками шкільного життя»; «Вони творили шкільну історію»; «Від випускників»; «Культурна спадщина»; «Дружба народів»; «Кращі учні»; «Про нас»; «Було так...» 

У музеї розміщена виставка класних журналів з 1932 по 1998 рр., похвальних листів, свідоцтв і атестатів про закінчення школи, методичної та художньої літератури, дидактичних матеріалів, зразки шкільної форми 60-х – 90-х р., зразки військової форми 80-х р., канцелярське приладдя та багато інших матеріалів.

Екскурсію музеєм проводила директор школи Я. Рябокінь, а серед

почесних гостей були присутніми староста сіл Лозуватка та Кам'януватка С.Бойко, ветеран педагогічної праці Л. Довгань. Також на відкритті були присутніми учні та вчителі школи. 

Гості ділилися спогадами про навчання учнів у минулі роки, особливості нелегкої праці вчителя, а наприкінці зустрічі вони зробили перші записи у книзі відгуків та книзі почесних гостей.