У Львові нагородили шполянських учнів

14 вересня у міській раді Львова вкотре зібралася талановита молодь із різних областей України — дипломанти Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край-2018», організованого громадською організацією «Союз українок». Українська молодь у співпраці зі своїми науковими керівниками впродовж року досліджувала маловідомі сторінки історії та науково обґрунтовували минуле і сучасне нашої держави.

Серед переможців конкурсу — учні Шполянської ЗОШ №5. У номінації «Етнографічне дослідження» найвищу нагороду — Перлина конкурсу, здобула Анастасія Бубаренко, учениця 11 класу з роботою «Сучасна символіка Шполянщини» (науковий керівник — вчитель історії Надія Завгородня).

Перше місце у номінації «Герої і час» виборов Богдан Древетняк, учень 10 класу (науковий керівник — методист районного методичного кабінету Зоя Ложкова) з роботою «Мій земляк — «кіборг» Олександр Кондратюк.

Третє місце у номінації «Краєзнавче дослідження» посіла Анастасія Надельнюк, учениця 11 класу (науковий керівник — учитель української мови та літератури  Марія Книгиницька) з роботою «У світі прізвищ».

Їх доробки розміщені у збірнику конкурсних робіт учнівської та студентської молоді міжнародного конкурсу «Мій рідний край 2017-2018».

Дипломи та книги конкурсантам вручали голова «Союзу українок України» Ореслава Хомик, голова «Союзу українок США» Маріанна Заяць та народні депутати України Олег Березюк і Оксана Юринець.

Педагогічний та учнівський колективи школи вітають дипломантів, переможців конкурсу та їх керівників і бажають їм успіхів у подальшому навчанні та науково-дослідницькій роботі.

Світлана СОТНИК, директор ЗОШ №5