У Лип’янці висадили понад 50 нових дерев (ФОТО)

Одночасно дві акції з висадки нових саджанців проходили вчора, 19 квітня, на території Лип'янської сільської територіальної громади. Разом було посаджено 54 нових дерева - 27 дубів і скільки ж лип.

Про це повідомили на офіційній сторінці Лип'янської сільської територіальної громади у соціальних мережах.

Липи висадили випускники Лип'янського та Нечаєвського ліцеїв, у рамках загальнонаціональної акції єднання та віри "Випускники-2024 року для майбутніх поколінь" за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та Асоціації професіоналів довкілля.

Оскільки одинадцятикласники, завершуючи навчальні заклади, не мають можливості зустріти свій перший дорослий світанок та закружляти у вальсі через війну - вони можуть залишити спогад про закінчення школи на алеї випускників. Підтримали ініціативу всі випускники ліцеїв.

Також Лип'янська громада долучилася до акції "Дуби Шевченка єднають Україну", у рамках якої висадили 27 дубів. Вони символізують 24 області України, Крим, Київ та Севастополь.

Участь у цьому взяли представники адміністрації Лип'янської сільської ради, працівники КП "Благоустрій" разом з педагогічними працівниками та учнями закладів освіти громади.

Загалом, метою таких акцій є збереження природи та національної єдності українського духу. Цьогорічні ініціативи стали у громаді початком традицій.

Коментарі