У Матусові депутати вносили зміни до бюджету, надавали допомогу учасникам АТО/ООС та вирішували земельні питання

У п'ятницю 17 вересня відбулося засідання чотирнадцятої сесії Матусівської сільської ради восьмого скликання. Участь у у ньому взяли 16 із 22 депутатів сільської ради.            

      В числі перших питань традиційно розглянули фінансові питання. Зокрема, начальник фінансового відділу Кожін О.В. доповів  про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 №3-2/УІІІ   «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2021 рік». А також про надання матеріальної допомоги шести особам на загальну суму 10000грн.

     В ході сесійного засідання прийнято рішення про погодження  Програми підтримки розвитку сільськогосподарських кооперативів та сімейних фермерських господарств у Черкаській області на період до 2025 року. А також затверджено порядок передачі з балансу на баланс майна Матусівської сільської ради, яке знаходиться на балансах підприємств, установ, відділів Матусівської сільської ради.

    Депутати розглянули рішення виконавчого комітету від 10.09.2021 р. "Про надання дозволу на ремонт трубчастого донного водоспуску типу «монах» власними силами та за кошти орендаря ФОП Денисенко В.І.".

     Питання про затвердження тарифів на надання комунальних послуг по вивезенню побутових відходів, що надаватимуться КП «Відродження» Матусівської сільської ради,  вирішено винести на обговорення жителів громади. Депутати прийняли рішення про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій до Дня козацтва.

   Також під час сесії прийнято рішення по 95-ти земельних питаннях, які попередньо були розглянуті на засіданні земельної комісії.