У Матусові та Станіславчику запрацює молодіжна рада

У Матусівській ОТГ створюється молодіжна рада. Про це повідомляє її пресслужба. Так, 30 березня відбулось зібрання ініціативної групи у складі Миколи Кирилюка, Ярослава Гайдаша, Валентина Шаповала, Альони Бугайчук, Яни Денисенко, Катерини Головкіної, В’ячеслава Данилка  щодо діяльності Молодіжної ради Матусівської територіальної громади.

Члени ініціативної групи обговорили питання, які стосуються Молодіжної ради. Список кандидатів до складу Молодіжної ради, які братимуть участь в установчих зборах, а також уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів, погоджена з сільською радою, буде оприлюднена не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів на офіційному сайті сільської ради. 

Довідка

Молодіжна рада – це молодіжний консультативно-дорадчий орган, представницький орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді територіальної громади, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді. Такий орган вже створений і працює у Шполянській ОТГ.