У міській гімназії з’явився ще один спортивний зал

Замінені вікна, двері, оновлена підлога, стіни і стеля, якісне освітлення — все це у малому спортивному залі міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія. Відтепер учні молодших класів зможуть займатися уроками фізичної культури у відокремленому затишному спортзалі.

Втім, така ідилія у школі була не завжди, тривалий час приміщення спортзалу стояло зачиненим, адже було непридатним до використання.

— Раніше там був актовий зал, потім спортивний, але не в належному стані. Зараз ми замінили 4 вікна, двері, зробили ремонт стелі та освітлення. Поступово купуємо нове спортивне обладнання. У цьому залі уже займаються діти 1 — 5 класів, — коментує директор Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-гімназія» Анатолій Осадчий.

Відрадно, що ситуація із оновленням приміщень освітніх навчальних закладів громади поступово змінюється на краще. Місцева влада приділяє значну увагу дітям і щороку на освіту виділяються значні кошти. Так, на капітальний ремонт малого спортивного залу Шполянської міської ЗОШ № 3-гімназії із міського бюджету спрямували понад 93 тис. грн, і окремо, на заміну вікон у ньому — близько 50 тис. грн.