У міських дитячих садках розпочалися масштабні ремонти

Нині в двох дитячих садках Шполи триває капітальний ремонт. Зокрема, коштом міської ради планують реконструювати вбиральні, пральні та харчоблоки ДНЗ №1 «Ялинка» та ДНЗ №3 «Зірочка». Загалом на ці роботи виділили близько 395 тисяч гривень.

Для того, щоб до осені встигнути виконати такі масштабні роботи, у міських дитсадках одночасно працюють дві організації. В ДНЗ №1 «Ялинка» — ремонтна бригада приватного підприємця Сергія Кисленка, а в ДНЗ №3 «Зірочка» — ремонтна бригада приватного підприємця Володимира Плохути.

Вже до середини літа у пральні дитсадка «Ялинка» мають замінити всі каналізаційні та водогінні мережі, встановити бойлери та пральні машини, укласти плитку на підлогу та стіни, оновити шафу для білизни, встановити нове сучасне, енергозберігаюче освітлення. А після цього планують провести капітальний ремонт харчоблоку та замінити санвузол в одній із дитячих кімнат.

Як повідомила завідуюча дитсадка №1 «Ялинка» Юлія Кравченко, за 44 роки функціонування цього дошкільного закладу пральню жодного разу не ремонтували. Більше того, в ДНЗ і досі немає гарячої води, що значно ускладнює роботу персоналу дитсадка та знижує комфорт дошкільнят.

Тривалий час всі ремонтні роботи в дитсадку ми проводили власними силами. Навіть і не сподівались на міську владу,зазначила Юлія Кравченко.

Зовсім не ремонтувалася і вбиральня дошкільного навчального закладу №3 «Зірочка».

Цей дитсадок побудували ще у 1965 році. І з того часу туалет ніколи не ремонтувався. Тож всі водогінні та каналізаційні мережі повністю прогнили,показує трубу завгосп ДНЗ №3 «Зірочка» Олексій Коренюк.

Тут так само, як і в пральні «Ялинки», повністю замінять каналізаційні та водогінні мережі, оновлять всю сантехніку, укладуть плитку на підлогу та стіни та встановлять нове енергозберігаюче освітлення. А після цього проведуть капітальний ремонт пральні та харчоблоку.

Восени 2015 року та взимку 2016 року коштом міської ради проводилися масштабні роботи з утеплення всіх дитсадків Шполи. Тоді для ДНЗ №1 «Ялинка» придбали близько 60 вікон та заасфальтували доріжку до спортивних майданчиків. У ДНЗ №3 «Зірочка» замінили 14 вікон, 3 зовнішніх і 9 внутрішніх дверей. У ДНЗ №4 «Сонечко» — 28 вікон, вхідні двері та встановили покриття над ґанком. І в ДНЗ №5 «Калинка» — 54 вікна, а також заасфальтували заїзд із вулиці, уклали плитку на доріжку, що веде до входу в дитсадок, і встановили 3 вуличних ліхтарі.

Із сайту Шполянської міської ради.