У місцевої організації ВО «Свободи» — новий керівник

   20 червня у Шполі проходили збори Шполянської районної організації партії ВО «Свобода» за участі голови Черкаської обласної організації партії Андрія Кучі. Під час зборів одноголосно обрано нового голову організації — Сергія Михайловича Кепшу, а також обрали новий склад комітету та ревізійної комісії.

   «Свободівці» висловили Сергієві Кепші довіру та підтримку, задекларували подальшу активізацію роботи районної організації партії. Так, під час зборів було обговорено лист-звернення голови Шполянської ОТГ Сергія Кравченка щодо утворення робочої групи стосовно розробки Стратегії Шполянської об’єднаної територіальної громади — базовий документ, який визначає основні напрями розвитку та завдання для нашої громади на довгострокову перспективу. Тож у місцевій «Свободі» створено ініціативну групу, яка делегувала до вищезгаданої робочої групи міської ради представника партії — Василя Білецького.

   — Однією зі складових процесу створення Стратегії розвитку громади є участь у ньому активних представників громади, — наголосив Сергій Кепша. —  Створена спільно Стратегія у майбутньому сприятиме покращенню стандартів життя, зміцнення місцевої демократії, виховання соціально-активних громадян — патріотів своєї громади.

   Обговорили й інше актуальне питання — рух важковагового транспорту в сторону Васильківського асфальтного заводу, у зв’язку з будівництвом дамби через Дніпро в обласному центрі. «Свободівці» вирішили не стояти осторонь проблеми, а підтримати жителів вулиць Лютневої, Перемоги та Васильківської, які потерпають від щоденного активного руху важковагового транспорту.

   —  Шкода, що державне керівництво, плануючи важливі будівельні роботи, спричиняє руйнацію інших об’єктів, життєво необхідних у громадах. Потрібно вирішувати це питання на вищому рівні, врегульовувати маршрути в об’їзд асфальтних доріг, або зменшити вантажопідйомність транспорту до 20 т, — вважають члени шполянської «Свободи». В разі не вирішення проблеми, «свободівці» підтримуватимуть місцевих жителів у блокуванні доріг по їх вулицям.

 Лілія ФАРТУШНА