У Нечаєвому з’явилася дорога до річки

    Величезне водне плесо річки Гнилий Тікич у Нечаєвому приваблює кожного своєю автентичною природною красою, де нині панує незвичайна, майже екзотична, панорама.

У цьому, так званому, заповіднику можна без ліку часу спостерігати за польотом чайок чи буслів, грою розкішних білих лебедів та проворної дикої качки, що за собою веде свій верчений виводок.

   Ще досить недавно потрапити на берег річки було неможливо через поросль та відсутність дороги. Лише череда корів забрідала сюди попастися у напівдикі місця над річкою та лише їм випадала можливість поглянути згори на красиве мальовниче село. А сьогодні справа більш ніж зрушила з місця, бо рука справжнього ідейного господаря творить дива на цій території, назва «зелений туризм» для якої чи не найбільше притаманна.

   Як розповів «Шполяночці+» сільський голова Володимир Приходько, задум окультурити берег річки, щоб і жителі села, і гості мали чудове місце для відпочинку, з’явився ще торік. Восени повністю розчистили поросль зі сторони від дороги. Його б неможливо було реалізувати без енергійного й хазяйновитого орендаря земель — директора СТОВ «Іскра» Сергія Ніковського.

   — Селу дуже пощастило із соціальним партнером, Сергій Миколайович — справжній подарунок для нас. З ним не тільки можна планувати й мріяти, а й відразу ж все втілювати в життя, — каже Володимир Приходько. — Здавалося б, що спланувати дорогу попід берегом — справа не підйомна. Але не для таких ентузіастів як Сергій Ніковський. Сьогодні у нас активно працює техніка, за допомогою якої вдалося утворити шлях довжиною близько кілометра, у обраному місці насипаємо пісок, аби зробити пляж, а навколо сама природа створила сприятливі красиві місця для туристів, відпочивальників, рибалок.

    До речі, водне плесо перебуває в оренді у СТОВ «Іскра», але кожен бажаючий може прийти із вудкою половити рибу та відпочити в екологічно чистій місцині.

   Радіють новині й сільські дітлахи, які нині відпочивають у пришкільному оздоровчому таборі. Відразу ж після сніданку разом із вихователями вони дружно відправилися на екскурсію до зони природи, яку відкрили для них турботливі місцеві господарники. Тепер проводити літні канікули в селі для них буде вершиною задоволення!

Наталія ДАВИДЕНКО