У нинішній час не можна не допомагати воїнам на передовій

Ніщо інше не може відволікати розум і серце. Неоголошена жорстока війна, розпалена Кремлем на нашій законній території, змушує активізуватися на свій захист усіх, хто не хоче повертати собі набридлі за століття кайдани. Волонтерський осередок, створений при Народній раді Шполянського району, постійно здійснює поїздки на передову, щоб доставити зібрану шполянською громадою допомогу нашим воїнам.

Так, 1 лютого, ми разом з В’ячеславом Кишіньком, Геннадієм Бунзилом, Наталією Мельниченко вирушили в зону АТО на повністю завантаженому необхідними речами і продуктами харчування бусі. Транспорт для поїздки надав наш товариш із Городища, волонтер, у минулому — миротворець в Іраку, Михайло Бруско, який сам і кермував. За добу ми відвідали три військові точки на Донбасі, в яких перебувають наші земляки — Сергій Коваль з Товмача, Олександр Мельник з Маслового, Сергій Панасенко зі Шполи. Хлопці дуже раділи відвідинам, зі сльозами на очах зустрічали своїх земляків, дякуючи всім, хто потурбувався про допомогу для них.

Щиру подяку висловлюємо небайдужим людям, завдяки яким у нас з’явилася можливість здійснити цю поїздку — керівнику СПОП «Агропрогрес» Василю Коліснику (100 л пального), керівництву СТОВ «Лан» (100 л пального), пп Данілову (60 л пального), пп НіК (1000 грн.), жителям села Терешки (продукти харчування, цигарки), представникам громади, які здавали допомогу волонтеру Василю Білецькому, колективу підприємства «Райавтодор» (600 грн.), жителям вул. Гагаріна м. Шпола (1830 грн.), отцю Олександру (УПЦ КП, 4 туші баранів). Нехай береже всіх вас Бог і посилає нам довгоочікувану Перемогу!

Сергій КЕПША (фото надане автором).