У поліції підозрюють, що до викрадення автівок на Черкащині можуть бути причетні правоохоронці

У Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області підозрюють, що до незаконного заволодіння автівками можуть бути причетні працівники поліції, пише "Прочерк".

Про це під час пресконференції заявив заступник начальника ГУНП України в Черкаській області, начальник карного розшуку Руслан Осипенко.

Осипенко

Цього року кількість незаконних заволодінь автотранспортом знизилася (зі 171 випадків торік до 106 цьогоріч). Але зі 106 викрадень автівок наразі розкрито лише 47. Із тих, що ще не розкриті, 10 – викрадення елітного автотранспорту, причому три з цих десяти було повернуто власникам.

– В даному напрямку ми працюємо зі службою внутрішньої безпеки. Склад сектору незаконних заволодінь повністю оновлено. Припускаємо, що до незаконних заволодінь можуть бути причетні колишні, а також чинні працівники поліції, – зазначив Руслан Осипенко. – Автівки викрадають у платоспроможних власників, а потім через деякий час – повертають. Думаю, винних осіб буде викрито і притягнуто до кримінальної відповідальності.

Пан Осипенко також додав, що до викрадення автівок на Черкащині причетні так звані «гастролери» з інших областей України, в тому числі організовані групи.

– Зараз працюємо над розкриттям двох організованих груп, які можуть бути причетні до викрадення автотранспорту еліт-класу японського виробника – Mazda i Toyota. Думаю, до кінця року ми реалізуємо свої завдання в цьому напрямку, – зазначив Руслан Осипенко.