У пральні готелю «Шпола-центр» завершили ремонтні роботи

Нещодавно в готелі «Шпола-центр» закінчились ремонтні роботи. Тепер оновлена пральня не лише радує око новим виглядом, а й стала набагато зручнішим місцем для роботи працівників готелю.

Зокрема, коштом міської ради для оновлення пральні були придбані каналізаційні труби та машина-автомат «Ariston», що може вмістити 9 кілограмів білизни. Інші ж матеріали для проведення капітального ремонту цього приміщення комунальне підприємство придбало за рахунок власного бюджету.

Працівники готелю «Шпола-центр» і самостійно провели ремонтні роботи: уклали плитку на підлогу, поклеїли шпалери, побілили стелю, замінили каналізаційні та водогінні мережі, а також підвели до них усю необхідну техніку.

— Нині працюють і стара, і нова пральні машини. До того ж кімната пральні нарешті набула цілком достойного вигляду, — повідомив директор готелю «Шпола-центр» Сергій Висотенко.

Задоволена новим відремонтованим приміщенням і праля готелю Людмила Шумова. Тепер вся необхідна для її роботи техніка знаходиться поруч, в одній кімнаті. Тож їй не потрібно, як раніше, носити коридором прання від однієї кімнати до іншої, щоб спершу попрати білизну, а потім її висушити та попрасувати.

Вікторія КАЛИНА.