У працівника Шполянського суду виявлено COVID. У будівлі введено особливий режим

В працівника Шполянського районного суду Черкаської області діагностовано захворювання COVID-19. У приміщенні суду вживаються протиепідемічні заходи та проводиться посилена дезінфекція.

Про це повідомляють на вебсайті установи.

На підставі наказу в.о. голови суду від 16.03.2020 № 27-од про організацію роботи Шполянського районного суду Черкаської області під час карантину в суді впроваджений особливий режим роботи, а саме:

  • - припиняються всі заходи, не пов’язані з процесуальною діяльністю суду, зокрема екскурсії до приміщення суду;
  • - припиняється проведення особистого прийому громадян в.о. голови суду та керівником апарату суду;
  • - забороняється допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань;
  • - забороняється допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань, блідність обличчя, почервоніння очей, кашель, незалежно від їх процесуального статусу, шляхом наполегливих рекомендацій звернення до лікаря та зобов’язання користуватися захисною маскою, яка підлягає заміні кожні 2 години;
  • - ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судової справи здійснювати в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопії матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві. Заяви про ознайомлення надсилати через електронну адресу (особистий кабінет).

Учасникам судових процесів пропонують всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) надавати суду:

  • - в електронному вигляді на електронну адресу суду - inbox@sh.ck.court.gov.ua;
  • - через особистий кабінет в системі «Електронний суд»;
  • - по факсу – 5-23-53;
  • - в письмовому вигляді на поштову адресу суду – 20603, м. Шпола, вул. Соборна, 36-б, Черкаська область;

  • - Також рекомендуємо учасникам судових засідань подати до суду заяви про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами та утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності захворювання (слабість, кашель, задуха, утруднення дихання, тощо), - йдеться в повідомленні.

Будь-яка інформація, зокрема щодо судових справ, надаватиметься судом у телефонному режимі та засобами електронно-поштового зв’язку.

Контактний номер телефону: (04741) 5-23-53 (канцелярія суду)

З метою запобігання розповсюдженню особливо небезпечного вірусного захворювання, в установі просять з розумінням поставитися до впроваджених Шполянським районним судом Черкаської області заходів.