У рамках місячника шкільних бібліотек

«Казки школи під Голубим небом»

24 жовтня у рамках місячника шкільних бібліотек , бібліотекар С.Д. Різник, класний керівник Г.О. Седик та учні 6 класу Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 підготували телепередачу «Казки школи під Голубим небом», за творчістю Василя Олександровича Сухомлинського. Присутні мали можливість уявити себе серед чудових квітів у Школі під Голубим небом, полинути у світ казок і оповідань В.О.Сухомлинського. В його казках переважає доброта, бо сам він був доброю людиною і хотів, щоб діти, виросли добрими, чуйними, працьовитими, щоб любили тата й маму, свою рідну домівку і нашу велику прекрасну Батьківщину.

Софія Задорожня, учениця 11 класу

«Діти України – квіти України»

Сказав мудрець:
Живи, добро звершай!
Та нагород за це не вимагай!
Діти України – квіти України!!!
Хай оживає істина стара:
Людина починається з добра!

Такими словами 26 жовтня розпочалося літературно-музичне свято «Діти України – квіти України», яке підготували та провели бібліотекар С.Д.Різник, класний керівник Головко В.А, та учні 4 класу .Четвертокласники розповідали про життя письменника, демонстрували виставку бібліотечної літератури «Творчість В.Сухомлинського», читали напам’ять його твори, майстерно відтворювали оповідання відомого педагога. А в кінці свята від директора С.В.Сотник отримали паперове сердечко зі словами побажання добра, милосердя та людяності.

Анастасія Бубаренко, учениця 11 класу

«Виховуй у собі людину»

Вшановуючи пам’ять великого педагога Василя Олександровича Сухомлинського, 25 жовтня бібліотекарем С.Д. Різник, класним керівником Л.В.Курінною та учнівським колективом 9 класу Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 було проведено усний журнал «Виховуй у собі людину»
Учні 9 класу розповіли про складний життєвий шлях Сухомлинського, починаючи з його дитинства до самої смерті , а саме приділили особливу увагу таким темам , як: «Дитинство Василя», «Шкільний директор за покликом душі», «Поради видатного педагога дітям». Великий інтерес викликало відео «Бути людиною». Діти збагатили знання про педагога і письменника, який вчив бути хорошими людьми, добрими, чесними, працелюбними і життєрадісними.

Анастасія Надельнюк, учениця 11 класу