У Шполі ламають та викрадають дорожні знаки

   За тиждень у Шполі виявили два викрадені та один зруйнований металеві дорожні знаки. Про це повідомив директор комунального підприємства «Благоустрій», Микола Нарадько.

   За його словами, серед зруйнованих, знак «Дати дорогу» при виїзді із вулиці Некрасова на вулицю Лозуватську. На перехресті нерівнозначних вулиць Каштанової та Степана Бена — дорожній знак «Рух вантажних автомобілів заборонено» зловмисники викрали з опорою. Подібну ситуацію із викраденням дорожнього знаку виявили і по вулиці Різдвяній.

   Поряд із руйнуванням та викраденням знаків, працівниці комунального підприємства, які доглядають за міськими квітниками, неодноразово помічали й крадіжки саджанців на квітниках середмістя. Найчастіше це відбувалось щоразу після висадки нових квітів.

  — Ми всіляко намагаємось поліпшити комфорт жителям громади. Приміром дорожні знаки, комунальники встановлюють, аби зменшити ризик аварійних ситуацій на міських дорогах. Коли ми створюємо нові квітники та висаджуємо більше квітів, ми хочемо, щоб шполянам і гостям міста Шпола видавалась ошатною і привабливою, — розповідає директор комунального підприємства.

  Сам же міський голова Сергій Кравченко схвильований тим, що випадки дрібного хуліганства у місті почастішали, а зловмисників не викривають.

  — У Шполі практично всі правопорушники дуже часто уникають покарання. Адже таких осіб надзвичайно важко встановити і відшукати. Тому особисто звертаюсь з проханням і раджу всім жителям громади, які побачили зламаний чи пошкоджений дорожній знак або інший факт правопорушення, телефонувати на гарячу лінію Шполянської муніципальної інспекції, міськради, або ж до відділку поліції, — наголосив очільник міської громади.

  Насправді ж, для міського голови найбільшим проявом цинізму лишається навіть не зруйнований знак чи викрадені квіти із клумби, а відношення самих шполян до рідного міста, до інших жителів, що проживають поруч і до працівників, які власними силами намагаються зробити Шполу на зразок європейського міста.

   Зазначимо, що в Шполянській міській раді визначили й складову механізму заохочення громадян повідомляти про випадки дрібного хуліганства у місті, а саме, кожен хто надасть достовірну інформацію — отримає грошову винагороду в сумі 200 грн.