У ШПОЛІ ПОФАРБУВАЛИ МІСТ У КОЛЬОРИ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Днями працівники комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради пофарбували міст, що знаходиться на вулиці Терешківській при виїзді зі Шполи. Крім того, вони вже побілили бордюри біля поручнів моста, викосили траву та пофарбували ще й відбійники.

В Україні вже стало доброю традицією фарбувати мости в жовто-блакитні кольори. Підтримують її і в Шполі. Тож питання, в який колір фарбувати міст, у керівництва комунального підприємства навіть не виникало.

На фарбування моста довжиною близько 50 метрів і відбійників іще близько 500 метрів використали близько трьох десятків літрів фарби. Варто зазначити, ли із особливим ентузіазмом. Адже розу-міють, що вони не лише роблять місто красивішим, а ще й утверджують свій власний патріотизм.

— Вважаю, що пофарбувати саме цей міст вкрай важливо. Адже ним проїздять, як шполяни, так і гості з інших міст. Тому ми повинні не лише потурбуватися про те, щоб міст виглядав гарно та охайно, а ще й показати всім, що в Шполі проживають патріотично налаштовані громадяни України! — зазначила майстер шляхоексплуатаційної дільниці КП «Благоустрій» Шполянської міської ради Ніна Цимбаленко.

Вікторія КАЛИНА.