У Шполі проведуть моніторинг якості джерельної води 

Про джерельну воду у міській громаді турбуються самі її мешканці. Нещодавно у соцмережі з’явився допис активного жителя міста Шпола Олексія Пірогова, який зазначив, що початок весняних паводків  може спровокувати  негативні наслідки для якості питної води, особливо джерельної.  Шполянин поцікавився джерелом по вулиці Забережній, яким часто користуються водою мешканці  усієї громади.

Ситуацію прокоментувала Марія Михайленко, завідувачка  Шполянського підрозділу ДУ “Черкаський  ОЦКПХ МОЗ”. Вона пояснила, що завжди реагують на запити громадян і здійснюють перевірки об’єктів водопостачання. У  найближчі два дні працівники відберуть зразки питної води у джерелі і про отримані результати дослідження обов’язково повідомлять жителів громади.

Заступник міського голови Віталій Плетінь, пояснив, що згідно вимог, на якість воду перевіряють  кожні 3 місяці, контролює процес місцеве комунальне господарство “Комунальник”. 

"Якщо Державне управління  «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» виявляє певні порушення санітарних норм у результатах лабораторних досліджень води з бюветів, джерел (нецентралізоване питне водопостачання населення) обов’язково інформуємо про це  жителів громади на офіційному сайті, у соціальних мережах і місцевих засобах інформації", - каже заступник.

Коментарі