У Шполі провели футбольний турнір задля підтримки ЗСУ

Цьогорічний футбольний турнір «Кубок мера», який традиційно у Шполі проводять з нагоди річниці заснування міста, був не просто командною грою спортсменів. Гравці, уболівальники, депутати міської ради поєднали гру з підтримкою Збройних сил України.

Благодійна футбольна зустріч розпочалася з виконання Державного Гімну України. Виконувач обов’язків міського голови Олег Кошовий звернувся до спортсменів із побажаннями професійної і захоплюючої гри, незабутніх емоцій шанувальникам футболу.

«Незалежно від того, хто стане майбутнім переможцем і які підсумки зафіксує турнірна таблиця, зіграні матчі принесуть користь воїнам, які боронять Україну. Футбол сьогодні об’єднує не лише командним духом, а й важливим благодійним підґрунтям. Завдяки героїчному спротиву наших захисників маємо можливість перебувати на футбольному полі під чистим небом».

З нагоди 429-ї річниці народження міста Шполи за «Кубок мера» боролися чотири футбольні команди аматорів: «Шпола ОТГ», «Матусів», «Сигнаївка», «Надточаївка». Першість отримала футбольна команда «Шпола ОТГ», яка й завоювала головну нагороду - «Кубок мера». Друге місце посіла команда «Матусів», бронза – у команди «Сигнаївка», подяку за участь у турнірі отримали гравці футбольної команди «Надточаївка».

В скриньку Благодійного фонду «Крила» небайдужі накидали 12 106 гривень, які вдалося зібрати впродовж кількох годин. Представники фонду долучать ці кошти до зборів на першочергові потреби військових.

За інформацією Шполянської міської ради