У Шполі відбувся відбірковий етап конкурсу «Кращий начальник караулу»(фото)

У Шполі на базі пожежно-рятувальної частини відбувся відбірковий етап конкурсу «Кращий начальник караулу».

Участь у конкурсі взяли кращі з кращих офіцерів, які будують професійну кар‘єру. Цього разу участь у конкурсі, взяли 34 рятувальника, які очолюють пожежні караули у підрозділах Управління.

Відповідно до положення, учасники відпрацювали 5-ть етапів даного конкурсу, кожен з яких вимагав повної концентрації фізичних сил, професійних знань та практичних навичок.

Серед практичних етапів, рятувальники здавали нормативи з одягання спеціального одягу та спорядження, демонстрували навички з порятунку людини з висоти, кріпили за конструкції спеціальними вузлами рятувальну мотузку, здійснювали підйом штурмовою драбиною на навчальну вежу, піднімалися  висувною драбиною у вікно 4-го поверху башти.

За результатами змагань, у номінації «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів» перемогу здобув Олександр Сиса з Канева, «Кращим начальником караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони об'єктів» став Сергій Яценко з пожежної частини  по охороні ПАТ «АЗОТ», а у номінації «Кращий молодий начальник караулу» переміг Андрій Липка із міста Чигирин.

Вже восени, ці офіцери вирушать до міста Вінниці, де будуть представляти пожежно-рятувальну службу Черкащини у заключному етапі конкурсу.

За інформацією пресслужби УДСНС в Черкаській області