У Шполі відбувся відбірковий етап чемпіонату України з футзалу

На минулих вихідних, 12—14 грудня, вперше нашому місту та ФК «Жайвір» було довірено проведення відбіркового етапу чемпіонату України з футзалу серед команд молодшої вікової групи. В групі боролись за вихід у фінал чотири команди з Черкаської області: «Жайвір» (м. Шпола), «Пантери» (м. Умань), «Енергія» (м. Черкаси), «Вікторія» (смт. Катеринопіль) та команди: з Івано-Франківщини — «Колос» (м. Городенка) і Вінничини — «Поділля» (м. Могилів-Подільський).

Команди змагались за коловою системою, і з перших ігор У Шполі відбувся відбірковий етап чемпіонату України з футзалу
лідерство за явної переваги захопила більш досвічена команда з Умані, яка, до речі, ледь не вийшла до фіналу в середній віковій групі. Гравці «Пантер» володіють потужним ударом, доброю фізичною підготовкою, що і відобразилося на загальному результаті. Опір в останньому турі їм змогла вчинити лише шполянська команда, нав’язавши боротьбу на кожному клаптику майданчика. Та все ж і вони поступились — 2:4. Беззаперечним лідером стали підопічні Юрія Деренюка, забивши у ворота суперників 50 голів за п’ять ігор, пропустивши лише 5.

У вирішальній грі за друге місце ФК «Жайвір» несподівано поступився «Колосу» з Городенки — 3:1, яка дуже серйозно поставилася до цієї гри, тактично перегравши суперниць та використавши помилки захисту. Четверте місце — за командою Черкас, що прибула на змагання в ослабленому стані, адже напередодні майже половина команди захворіли і не змогли прийняти участь у змаганнях. Незважаючи на це, команда давала бій у кожній грі, залишивши собі надію на участь у фіналі. 5—6 місця вирішувались у заочному протистоянні «Вікторії» та «Поділля», адже між собою вони так і не виявили переможця — 3:3. Все вирішила різниця забитих та пропущених голів — тут на один м’яч перевага була на користь «Вікторії».

Підсумки змагань підводив голова асоціації міні-футболу Черкаської області Юрій Гончаров, який привітав учасниць, побажав перемог та спортивних досягнень. Також були визначені кращі гравці в командах: Юлія Христюк (м. Умань), Софія Завгородня (м. Черкаси), Анна Нагорна (смт. Катеринопіль), Лілія Зайцева (м. Городенка), Анастасія Муковоз (м. Шпола) та Катерина Шабльовська (м. Могилів-Подільський). Кращі гравці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Футбольний клуб «Жайвір» дякує за допомогу в організації та проведенні змагань голову Комітету жіночого футзалу України Олександра Червоного, представника комітету жіночого футзалу України Вікторію Супрунович, тренерів команд-учасниць відбіркового етапу, п/п Сергія Мальчика за надану можливість прийняти змагання високого рівня в спортивному комплексі «Спорт+».

Віталій ГОНЧАРЕНКО. Фото Наталії СТОРЧАК.