У Шполі з’явилось освітлення на найтемнішій вулиці міста

     Протягом цього тижня у місті провели ремонт освітлення  на чотирьох міських вулицях: Миколи Амосова, Гоголя, Волонтерської та на перехресті з коловим рухом по вулиці Соборній.

На двох з них встановили нові електроопори та почепили нові ліхтарі, на двох інших - замінили непридатні світлові ліхтарі.  Такі ремонтні роботи обійшлися місту близько 100 тис. грн.

     Вулиця Миколи Амосова, на якій знаходиться центральна районна лікарня, довгий час була без освітлення, нарешті на цьому тижні на ній встановили нові електроопори і почепили  ліхтарі.

      Жителі міста запевняють, що це велике благо для громади, адже мікрорайон, в якому розташована центральна районна лікарня, знаходиться в лісовій зоні урочища Дар’ївка. У темну пору доби медпрацівникам та відвідувачам закладу було моторошно проходити  вулицею до автобусної зупинки.

-                Чоловік потрапив до лікарні. Йому нещодавно зробили операцію, - каже містянка Валентина, - кожного вечора їжджу міським транспортом, щоб відвідати свого чоловіка. А коли повертаюсь від нього, то вже зовсім поночі. Дуже моторошно йти до зупинки по вулиці, з одного боку якої суцільний ліс. А тепер коли міська рада  встановила освітлення, то це ж миле діло, нарешті мешканці цієї вулиці та й загалом шполяни дочекалися «свята й на своїй вулиці».

      Як зазначив заступник міського голови з житлово-комунальних питань Віталій Плетінь, наприкінці березня виконавчий комітет міської ради вирішив провести в 2017 році у Шполі за рахунок коштів міського бюджету ремонт вуличного освітлення. Комунальним підприємством «Благоустрій» було замовлено виготовлення кошторисної документації та укладено договір на виконання робіт з  підрядною організацією ФОП Висотенко С.І.

     - Завдяки ремонтникам у Шполі освітлили найтемнішу вулицю міста Амосова, частково  замінили непридатні ліхтарі по вулицях Гоголя та Волонтерській. А на перехресті з коловим рухом по вулиці Соборній на встановлених нових опорах вмонтували  нові економні світлодіодні лампи, їхня потужність 30 Вт, але світять прекрасно, - розповів віталій Плетінь. - Загалом цього тижня у місті встановили 11 нових електроопор: 5 – по вулиці Амосова, 5 – на перехресті з коловим рухом по вулиці Соборній і 1 – біля пам’ятника Тарасу Шевченку.   

      Цьогоріч міською радою заплановано виконати у Шполі роботи з капітального ремонту вуличного освітлення ще по таких вулицях: Національній, Некрасова, провулку Волонтерському, частково – по Мар’янівській, Благовісній, Чайковського, Лебединській, Шевченка, Кавказькій.