У Шполі зроблять капітальний ремонт харчоблоку у міському ліцеї № 1

У Шполі 2 жовтня розпочався капітальний ремонт харчоблоку в Шполянському ліцеї №1. Цьому передувала масштабна робота: пошук організації-проектанта, розробка самого проекту, затвердження проектно-кошторисної документації, проведення процедури державної закупівлі на ремонт, визначення переможця тендера.

До цього тривалий час послуги харчування у їдальнях міських ліцеїв №1, 2 й 3 надавалися районним споживчим товариством, яке забезпечувало кухарями, частково інвентарем та обладнанням. У зв’язку із впровадженням процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР, подальше надання послуг із харчування РАЙСТ унеможливилося.

Водночас постало питання модернізації їдалень з метою правильної організації технологічного процесу приготування страв, забезпечення належної інфраструктури в харчоблоці, посиленням відповідальності як засновників закладів, так і директорів шкіл за безпечністю харчових продуктів. Зважаючи на те, що обладнання в харчоблоках застаріле й зношене, беручи до уваги нові вимоги до дитячого харчування в закладах освіти щодо урізноманітнення страв, у громаді запланували модернізацію приміщень трьох їдалень ліцеїв. Ремонт та оптимізація певних зон їдальні, придбання сучасної техніки, що дозволить створити комфортні умови дня організації раціонального харчування школярів, естетично оформлений інтер’єр, комфортні меблі — усі ці фактори сприятимуть формуванню здорового способу життя та підвищенню ефективності освітнього процесу.

Вже незабаром здобувачі знань і співробітники ліцею зможуть користуватися послугами оновленої їдальні, про етапи осучаснення якої керівництво громади буде інформувати.

За інформацією Шполянської міської ради