У Шполянській громаді 44 випускники отримали свідоцтва з відзнакою

У закладах загальної середньої освіти Шполянської громади відбулися випускні вечори. Цьогоріч навчання завершили 274 одинадцятикласники з 15 шкіл громади.

Свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою отримали 44 випускники. Крім того, учень Шполянського ліцею №2 Руслан Пшенишний склав національний мультипредметний тест з математики на максимальні 200 балів.

Нинішні випускники здобували освіту в умовах повномасштабної війни: навчалися під час повітряних тривог, брали участь у конкурсах, олімпіадах і спортивних змаганнях, попри всі труднощі.

Під час урочистостей випускники дякували вчителям за підтримку та знання, а батьки привітали дітей із завершенням важливого етапу життя. У Шполянській громаді побажали молоді успішної реалізації, нових досягнень і впевненості на обраному шляху.

За інформацією Шполянської міської ради

Коментарі