У Шполянській громаді побудували міні-футбольне поле

Біля НВК № 3-гімназія м. Шполи збудували міні-футбольне поле. Роботи велись близько трьох місяців за рахунок коштів міського бюджету, які виділили за одноголосної підтримки депутатів (більшість з яких від ВО «Черкащани»). Вартість будівництва спортивного об’єкту становить майже 1,5 мільйони гривень.

Урочисте відкриття футбольного поля заплановано провести під час Турніру з міні-футболу пам’яті Білецького Вячеслава.

Враховуючи, що Шполянщина віднесена до «помаранчевого» рівня небезпеки по COVІD-19, посилюються карантинні та протиепідемічні заходи, дату відкриття спортивного майданчика та проведення зазначеного Турніру буде визначено пізніше, в залежності від ситуації з поширенням інфекції коронавірусу.

Нагадаємо, що після відкриття міні-футбольне поле буде доступне для тренувань всім спортсменам та любителям футболу як адмінцентру так і прилеглих сіл громади.

☑️Площа футбольного майданчика — 989 м2, загальна площа забудови 1010,22 м2. Розрахований на гру 5 на 5 чоловік.

☑️Футбольне поле обладнане металевою огорожею (розбірною), розмір поля відповідає міжнародним стандартам і становить 43 на 23 м, покрите синтетичною травою.

☑️Ворс поліетиленовий і стійкий до зношування та перепадів температури (від -40 до +80 С) та ультрафіолетового випромінювання.

За інформацією Шполянської міської ради ОТГ