У Шполянській громаді за деякими адресами будуть відключення світла

З наступного тижня, у період з 26 лютого до 1 березня, за деякими адресами Шполянської громади будуть планові відключення електроенергії.

Про це повідомляє Шполянська філія ПАТ «Черкасиобленерго», пише "Шполяночка+".

26 лютого з 8:00 до 17:00 год. світла не буде у м. Шпола по вулиці: Дружби, Кожум’яки та у с. Лебедин — хутір Орлова.

27 лютого з 8:00 до 17:00 год відключення планують у с. Кримки по вулиці Товмацька, у с. Топильна — вулиця Кобзаря, у с. Васильків — вулиці: Подільна, Лисенка, пров. Ставковий.

28 лютого з 8:00 до 17:00 год. у с. Водяне — вулиці Селезнівка, Шкільна, Грушевського, Лікарняна / тракторна бригада (вимкнення електроживлення з 13:00 до 17:00 год.), у с. Лебедин — хутір Орлова та у м. Шпола — вулиці: Чорновола, Ярослава Мудрого.

29 лютого з 8:00 до 17:00 год. світла знову не буде у м. Шпола — вулиці: Забережна, пров. Забережний, пров. Олекси Влизька, Чубинського, Сонячна, Лебединська, Степана Бена, Перемоги (відключення боржників з послуги електропостачання) та у с. Топильна — вулиця Шевченка / магазин «Хліб до хліба».

1 березня з 8:00 до 16:00 год. відключатимуть світло у м. Шпола — вулиці: Дар’ївська, Привокзальна / ЗДО № 5 «Калинка» та у с. Бурти — вулиці: Центральна, Молодіжна/магазин.

Коментарі

Віктор :

А якже закон? Ви ж мені особисто лапшали що не можна в цей час відключати світло, треба подати заяву на відключення, за що з мене здерли 830гр. Чекаю пояснень