У Шполянській громаді за деякими адресами будуть планові відключення світла

Наступного тижня, з 4 до 8 березня, у Шполянській громаді будуть планові відключення електроживлення.

Про це попереджає Шполянська філія ПАТ «Черкасиобленерго», пише "Шполяночка+".

4 березня з 8:00 до 17:00 відключати світло будуть у с. Лозуватка по вул. Паркова.
5 березня з 8:00 до 17:00 електроенергії не буде у с. Лозуватка по вул. Паркова, у с. Надточаївка
по вул. Завгородніх (для відключення боржників за електроенергію), у с. Товмач по вул. Новоселиця (для відключення боржників за електроенергію), у с. Лебедин по вул. Зоряна, Краєвидна, Центральна, Молодіжна, Героїв Небесної Сотні, Заводська (для відключення боржників за електроенергію), у с. Бурти по вул. Незалежності (для відключення боржників за електроенергію), у с. Сигнаївка по вул. Мар’янівська, Польова, Миру, Гоголя, Тодося Осьмачки (для відключення боржників за електроенергію), у с. Іскрене по вул. Хрещатик / Іскренський старостат, магазин, філія с. Іскрене КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ,ФАП, у с. Сердегівка по вул. Вільшанська / ФАП.
6 березня з 8:00 до 17:00 у м. Шпола по вул. Соборна (район завода «Оріон») / заправка по вул. Соборна 9 (біля завода «Оріон»)
7 березня з 8:00 до 17:00 у м. Шпола по вул. Низова, у с. Іскрене по вул. Привокзальна. З 8:00 до 16:00 у с. Топильна по вул. Садова, Зелена / школа, Топильнянський старостат, ФАП, пошта
8 березня з 8:00 до 16:00 світла не буде у м. Шпола по вул. Калигірська, Благовісна, Лесі Українки, Степана Бена / будівельний магазин по вул. Степана Бена, з 8:00 до 16:00 у с. Бурти по вул. Вишнева.

Коментарі