У Шполянській РДА грядуть скорочення

Уряд скоротив граничну чисельність працівників райдержадміністрацій (РДА). На думку владців, таке рішення дозволить оптимізувати роботу райдержадміністрацій та зменшити витрати бюджетних коштів, які можуть бути спрямовані на розвиток громад на відповідних територіях.

Як говорять у кулуарах Шполянської РДА, з 103 працівників райдержадміністрації працюючих залишиться 66 осіб. Крім того, зміни торкнуться управління агропромислового розвитку, яке планують ліквідувати. А сектор внутрішньої політики приєднають до відділу культури і туризму РДА.

Цю інформацію у коментарі нашому журналісту підтвердив перший заступник голови РДА Юрій Козоріз. З його слів, відповідне розпорядження було прийнято Кабінетом міністрів України.

— Сектору внутрішньої політики, як такого, не буде. Натомість, за цей напрямок відповідатиме одна людина, яка працюватиме в складі відділу культури РДА, — повідомив Юрій Олексійович. – Граничну чисельність працівників адміністрацій затверджує Кабінет міністрів та надсилає цю інформацію в область. Відповідно, в ОДА визначають граничну чисельність працівників райдержадміністрацій.

Пан Козоріз додав, що, окрім вказаних структурних підрозділів, зміни торкнулися і сектору економіки, який відтепер працюватиме разом із відділом архітектури та ЖКГ Шполянської РДА.