У швидкої з’явиться новий реанімобіль

   Минулої п’ятниці була скликана позачергова сесія Шполянської районної ради у зв’язку з необхідністю прийняти термінове рішення про прийняття субвенції із міського бюджету на придбання нового автомобіля для швидкої у Шполі.

  Депутати районної ради одноголосно підтримали пропозицію Черкаської обласної державної адміністрації шляхом спів фінансування придбати спеціалізований автомобіль класу «В» для обслуговування жителів Шполянського району для комунальної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради». Автомобіль базуватиметься безпосередньо у Шполянському відділенні швидкої допомоги.

   Коштує спеціалізована техніка близько 2,5 млн. грн. З цієї суми передано субвенцію з міського бюджету у сумі 300 тис. грн., з районного — 750 тис. рн.., решта — з обласного.

  Як прокоментував присутній на сесії завідувач Шполянського відділення швидкої допомоги Анатолій Шрам, реанімобіль буде укомплектовано сучасним медичним начинням для надання екстреної допомоги хворому: дефібрилятором,  пульсоксиметром, глюкометром, монітором для спостереження за станом пацієнта.

Наталія СТОРЧАК