У Сигнаївській амбулаторії професійне свято відзначають в оновленому приміщенні

19 ЧЕРВНЯ — ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Вперше за всю історію Сигнаївської амбулаторії суттєво оновлено приміщення в нинішньому році. Ще взимку в ньому замінили всі 16 вікон на склопакети. Кошти на це спрямували із сільського бюджету у сумі 65 тис. грн., а на роботи з утворення відкосів надали 11 тис. грн. спонсорської допомоги місцеві соціальні партнери — ТОВ «Шпола-Агро-Індустрі». Ще 75 тис. грн. було виділено на початку року із районного бюджету за ініціативи фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ», до складу якої входить депутат районної ради, сигнаївчанка і медсестра Сигнаївської амбулаторії Оксана Авер’янова. За ці кошти капітальні ремонти провели у чотирьох кабінетах, встановили міжкімнатні пластикові двері. Роботи вже перебувають на завершальному етапі.

Всього у закладі охорони здоров’я Сигнаївки, завідувачем якого є Світлана Дишлева, трудяться 9 медич­них працівників. На обслуговуванні у цієї дільниці перебуває 3166 осіб із Сигнаївки, Надточаївки, Буртів та Цвітківського відділення, з них — 310 дітей. У амбулаторії діють кабінети сімейного лікаря, здорової дитини, оглядовий, маніпуляційний, патологічний, перебування денного стаціонару, фельдшерський, щеплен­ня, фізіотерапевтичний, стоматологічний, а також аптечний пункт.

Сигнаївські медики зазначають, що відтоді, як утворився центр на­дання первинної медико-санітарної допомоги, суттєво покращилося ме­дикаментозне забезпечення, а також усіма необхідними матеріалами. Тож сільська медицина нині має всі стар­ти для ще більшого розвитку за такої всебічної підтримки.

Ганна ШВЕЦЬ  (фото автора).