У Скотаревому за кошти жителів села зводиться своя церква

Скотарівці давно мріяли про власний храм УПЦ. І ось нарешті його будівництво розпочалось. Минулої суботи на місці зведення церкви відбулась закладка стін. У цій події взяли участь активні жителі села.

До цього служби проводилися у пристосованому приміщенні (магазині). Ідея щодо будівництва нового храму УПЦ народилась у міського голови Шполянської ОТГ Сергія Кравченка та старости села Андрія Запісецького.

— У нас була занедбана ділянка, яку ми розчистили і прибрали. На ній і розпочали будівництво, — розповів «Шполяночці+» староста села Андрій Запісецький. — Підприємці села Скотаревого, одноосібники, всі жителі по можливості здавали кошти. Священником майбутнього храму буде ієрей Ігор Лозіцький, який нині є священослужителем УПЦ с. Соболівка

— Хотілося б, щоб жителі села не були байдужими та активніше долучалися до цієї важливої справи. Як каже народна мудрість: «Хто хоче допомогти — шукає можливості, хто не хоче — шукає причину», — зазначає міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, який також взяв участь у закладанні стін майбутього храму.

Крім Сергія Кравченка та Андрія Запісецького до загальної толоки долучилися активні жителі села Віктор Запісецький, Віталій Бердак, Ігор Білоус, Олексій Фесенко, Олександр Рудь, Микола Лозіцький, Володимир Семчак, Олександр Гуцало, Михайло Коханюк.