У «Сонечку» — нова завідувачка, а виконком міської ради поповнився соцпрацівником

В останній робочий день тижня очільник Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, його заступник Сергій Заєць та секретар ради Тетяна Каландирець завітали до міського дошкільного навчального закладу № 4 «Сонечко», аби особисто привітати та офіційно представити колегам новопризначеного директора ДНЗ — Людмилу Голос.

Нагадаємо, що 20 грудня 2017 року на 11 сесії міської ради VIII скликання, депутати підтримали важливе рішення і погодили кандидатуру Людмили Голос на посаду директора ДНЗ № 4 «Сонечко». Перед цим, Людмила Олексіївна пройшла конкурсний відбір проведений відповідною конкурсною комісією. Далі, згідно із процедурою, вона отримала погодження членів виконавчого комітету і депутатського корпусу Шполянської міської ради ОТГ.

Також напередодні Нового року у міській раді відбувся конкурсний відбір на заміщення іншої вакантної посади — провідного спеціаліста із соціальної роботи Шполянської міської ради. За результатами складання письмового іспиту на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста із соціальної роботи у конкурсі отримала перемогу Валентина Кучерява — фахівець з багаторічним стажем роботи в управлінні праці та соціального захисту населення Шполянської РДА.

Зазначимо, що понад півроку посада соціального працівника у міській раді лишалась вакантною, тому екзаменаційні роботи претендентів на вакантне місце члени комісії вивчали з особливою увагою. Адже соціальна робота — це складний процес, що вимагає міцних знань з теорії управління (менеджменту), психології, соціології, педагогіки, медицини та інше. Слід додати, що далеко не при кожній місцевій раді створено посаду соціального працівника. Але там, де вже працюють такі фахівці, результати відразу стають відчутними. Про це повідомляла на одній із нарад із сільськими головами у районній раді сільський голова села Водяне Наталія Кирченко.

—          Відколи у Водяному взяли на роботу соціального працівника, стало набагато легше впливати на неблагополучні родини, боротися із наслідками їх негативного образу життя, попереджати кризові явища, — ділиться досвідом Наталія Петрівна. — Раджу і всім колегам сільським головам розглянути можливість виділення коштів на штатну одиницю під соцпрацівника, бо результати є.

А головне завдання соціального працівника — допомогати громадянам, сім’ї, соціальним групам, що опинилися у скрутному становищі, розібратися в ситуації і знайти вихід, використовуючи особисту ініціативу, власну працю та наявні ресурси.

Ганна ШВЕЦЬ