У Сигнаївській музичній школі вирішено проблему звукопоглинання стін

У Сигнаївській дитячій музичній школі ім. І. П. Шульги вирішено проблему, яка тривалий час впливала на якість освітнього процесу.

Ще у 80-х роках минулого століття в  її приміщенні була побудована перегородка, що розділила навпіл великий клас. З роками фанера зносилася, стала нерівною та вже не виконувала функції шумоізоляції, що почало перешкоджати проведенню занять в обох класах. Декілька років тому в приміщенні музичної школи було замінено старі вікна на теплозберігаючі, що, у свою чергу, поглибило проблему належної звукоізоляції, оскільки встановлені сучасні вікна тонші за старі, то між вікном і перестінком утворилася діра розміром 15 см х 200 см. Викладачам та учням по класу фортепіано й сольного співу це дуже заважало, тому директор школи Ірина Підмогильна звернулася до сектору культури Шполянської райдержадміністрації з клопотанням про заміну перегородки.

На сесії районної ради виділили кошти на перестінок, який було встановлено на початку липня. Нова будівельна конструкція належно виконуватиме свою функцію, адже виготовлена з гіпсокартону, товстого шару скловати, що поглинатиме звукові хвилі. Учні та викладачі музичної школи щиро радіють змінам, які суттєво вплинуть на якість освітнього процесу в оновлених класах.