У Тальнівській школі на благодійному ярмарку зібрали понад 100 тисяч гривень для військових

Нещодавно на подвір’ї Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, що на Черкащині, відбувся масштабний ярмарок, четвертий від початку великої війни. За словами організаторів, такий захід вони традиційно влаштовують восени й навесні. Цьогоріч школа долучилася до збору коштів, які передадуть військовим штурмової бригади на Запорізькому напрямку для придбання авто. Ідея та організація ярмарку належить учням, їхнім батькам та вчителям.

Про це йдеться у матеріалі видання "Вісті Черкащини".

У внутрішньому дворику школи розгорнулося безліч локацій, де продавали вареники з капустою й картоплею, горішки зі згущеним молоком, желе, кекси; завиванці, круасани, пиріжки, рогалики й трубочки з різними начинками; піцу, різні види печива, слойки, тістечка, торти, чебуреки, різноманітні напої. Усе перелічити неможливо!

Кожен клас намагався не лише вразити покупців оригінальністю й творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Учні активно запрошували до своїх столів, заставлених смаковитими наїдками, та рекламували їх. Утішно було спостерігати, з яким завзяттям дівчатка й хлопчики продавали свій товар, як по-дорослому торгувалися, а потім бігли до інших столів і собі купляли щось смачненьке. Діти й дорослі обирали те, що їм найбільше смакувало, бо ціни були доступні.

«Багато покупців не просили решти, а навпаки, з власної ініціативи купували товар за більшою ціною. Це свідчить про згуртованість людей, про готовність допомагати ЗСУ та про любов до України», – каже Ірина, учасниця ярмарку.

Зібрані кошти – 100926 гривень – передадуть військовим штурмової бригади на Запорізькому напрямку для придбання авто.

Коментарі