У Василькові для дошкільнят відкрили нову групу

Минулої п’ятниці у Васильківському дошкільному навчальному закладі «Казочка» відбулася урочиста мить. Там відкрито двері для нової молодшої групи «Малятко». Як повідомила заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина, близько 20 діток села отримали тепер можливість відвідувати дитсадок, яких виховуватимуть дипломовані спеціалісти Майя Афоніна та Світлана Кулішенко.

Про належні умови для розвитку сільської дошкільної освіти подбали у сільській раді, передбачивши кошти у сільському бюджеті в сумі 125 тис. грн. на ремонтні роботи та придбання сучасних дитячих меблів, ліжечок, іншого інвентаря.

«Спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та батьків у нашому районі діє 31 дошкільна дитяча установа, — наголосила під час свого привітання Лідія Миколаївна. — Ці заклади щороку розширюються і в них збільшується кількість вихованців. Сьогодні відкриття другої групи в Васильківському ДНЗ — гарна святкова подія для села. Я дякую всім, хто турбується про добробут і хороші умови для навчання і виховання дітей». Сільський голова Іван Дубина наголосив, що  відкриття групи — результат спільної праці та зусиль влади і громади.

Яскравий, насичений різноманітними номерами концерт вихованців старшої групи дитсадка став гарним подарунком гостям, батькам та маленьким «господарям» установи. Дітки артистично розповідали віршики і співали пісні, продемонструвавши, що в дитячій установі вони всебічно розвиваються і навчаються. 

 Юрій ГЛАДЕНКО