У Всеукраїнському турнірі не програли жодної гри

Досить особливою виявилась червнева поїздка на Одещину двох команд дівчат вікової категорії 2001 та 2002 років народження з ФК «Жайвір» Шполянської ДЮСШ. Юних футболісток на чолі з їх тренером Віталієм Гончаренком запросили взяти участь у літньому всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед дівчат на кубок Чорного моря. Організатори — Вінницька обласна федерація футболу. У турнірі брали участь команди молодших і старших команд з міст Черкаси, Шпола та Могилів-Подільський.

Особливість турніру полягав у тому, що грати дівчаткам довелося дещо за іншими правилами, адже футбол вирішили проводити безпосередньо на пляжу, тобто босоніж і в чотири тайми по 6 хвилин. На питання, чи швидко освоїлись грати на піску, дівчатка відповідали, що для них це не склало жодних проблем, звикати довго не довелось. Жвавий і цікавий пляжний футбол додав дітям нових вражень і незабутніх спогадів. Обидві шполянські командні групи не програли жодного матчу з суперниками і привезли додому золоті медалі та грамоти за зайняті перші місця в турнірі. Кращими гравцями у наших командах визнано Настю Климик у старшій групі та Анну Нагорну у молодішій групі. Переможці вдячні дирекції Шполянської ДЮСШ та батькам за надану можливість здійснити подорож до Чорного моря та насолодитися літнім активним відпочинком у веселому колі, адже між проведенням матчів тренери для них організовували всілякі конкурси, гру в КВК та інші розваги.

З перемогою, дорогі наші юні спортсменки, від імені всіх земляків вам висловлюється по-дяка за принесену Шполянщині спортивну славу!

Наталія ДАВИДЕНКО

(фото автора).