У закладах освіти провели просвітницькі заходи з протидії тероризму

Учні п’ятьох закладів загальної середньої освіти громади: Шполянського ліцею №1, Лебединських ліцеїв № 1,2, Журавського ліцею, Лебединської гімназії №3 прослухали профілактичні виховні бесіди стосовно запобігання діям терористичного характеру та вжиття упереджувальних заходів відносно дітей, схильних до правопорушень.

Працівники правоохоронних органів означили проблему поглиблення, зокрема і в Черкаській області, тенденції, пов’язаної з анонімними неправдивими повідомленнями про замінування освітніх закладів. Звернули увагу школярів на те, що не усвідомлюючи повної відповідальності за свої дії, вони іноді вдаються до протиправних вчинків, використовуючи анонімні дзвінки, що надходять саме на замовлення учнів, які є підписниками у месенджері «Telegram». Поліцейські роз’яснили дітям, яка відповідальність настає за завідомо неправдиві повідомлення про загрозу безпеці громадян.

Виховні зустрічі правоохоронці проведуть у всіх закладах загальної середньої освіти громади. Наразі із учнями спілкувались — дільничний офіцер поліції Інна Шеремет і поліцейський сектору реагування патрульної поліції Володимир Данилко.