У запеклому поєдинку переміг українець

Бій Усик Белью відбувся у Манчестері, і в запеклому поєдинку переміг українець! Він захистив усі свої чотири пояси та титул абсолютного чемпіона світу у важкій вазі. Натомість Тоні Белью залишився ні з чим.

Олександр Усик – непереможний! Це вже 16 перемога українця на профі-рингу. У бою проти британця Тоні Белью він захистив титул абсолютного чемпіона світу у важкій вазі та зберіг пояси WBA, WBC, WBO, IBF і The Ring,— повідомило в новинах  «Радіо Максимум».

Усик і Белью акуратно почали поєдинок, придивляючись один до одного, але вже з другого раунду суперники перейшли до активних дій. Усик більше влучав у британця, але і той наносив неприємні удари. При цьому Белью поводився досить розкуто, демонструючи гримаси в стилі Роя Джонса.

Загалом Белью чудово витримував таймінг, до екватора бою, як мінімум, не поступаючись Усику за очками. Напевно, розумів це й українець, який прибавив удругій половині бою. Уже в сьомому раунді Олександр провів чудову двійку, але Белью вистояв. Однак у восьмому раунді Усик не залишив супернику шансів: він впевнено нокаутував Белью, відправивши його на канвас. Пишаємося!