У Звенигородці розпочав роботу освітній центр Черкаського національного університету

Звенигородський освітній центр Черкаського національного університету розпочав свою роботу. Він чекає всіх, хто працює над собою, дбає про свою освіту і затребуваність на ринку праці, пише Про все, з посиланням на ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександра Черевка.

- Університет займає високі місця в загальноукраїнських рейтингах, маємо гарний професорсько-викладацький колектив, який надає якісні освітні послуги. Відкриваємо нові напрями і спеціальності. Пандемія змусила нас налагодити дистанційне навчання, пристосуватися до нових реалій, прискорила процес наближення до людей. І ось ми вже йдемо назустріч жителям Звенигородської ТГ і всього великого Звенигородського району, - зазначив Олександр Черевко.

Також він повідомив, що Звенигородський освітній центр надаватиме такі послуги: курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, стажування, підвищення кваліфікації та перепідготовка державних службовців, голів, депутатів рад всіх рівнів, посадових осіб місцевого самоврядування, а також підвищення кваліфікації вчителів, навчання для отримання сертифіката про знання державної мови та навіть «університет третього віку».

- Готові організувати освітній процес і для своїх студентів-звенигородчан, особливо для заочників. Це лише початок. Постійно рухаємося вперед і допомагаємо розвиватися іншим. Будемо посилювати технічне оснащення, реагувати на запити й потреби людей, - додав ректор.